Jesteś tutaj: Strona GłównaŻycie po ŚmierciPrzewodnik Duszy

Przewodnik Duszy

[Obrazek: geistfuehrer.jpg]

Każdy człowiek ma coś w rodzaju duchowego przewodnika. Jest to ktoś, kto stał blisko nas po tym drugim świecie i jest tym kimś, komu powierzyliśmy naszą duszę przed zejściem na ten świat, "świat żywych". Ten ktoś zgodził się być z nami jako nieodłączny i zawsze gotowy do pomocy "partner". Przewodnicy duchowi są najlepszymi przyjaciółmi, których kiedykolwiek mieliśmy lub będziemy mieli. Tylko oni żyją w innej rzeczywistości.

 


Wszyscy przewodnicy duchowi mają co najmniej jedno spędzone życie tu na ziemi. Dlatego mogę w świecie ludzi wyczuć te nieodłączne problemy, wady, próby, bojaźnie i słabości. Ponadto większość z nich jest na drodze być przewodnikiem dla kogoś innego. W nieczęstych przypadkach przewodnik jest kimś bliskim lub kimś z kim spędziliśmy całe życie. Jednak "porozumienie" między naszą duszą i duszą przewodnika zostało odłączone w tym drugim świecie, jeszcze przed przyjściem na ten świat, więc nie jest to z pewnością ktoś kogo znamy z życia.

Przewodnik duszy ma za zadanie nas wspierać w tym życiu, popychać do czegoś, dodawać odwagi, doradzać i ich zadanie godnie wypełniać. Wszystkiego rodzaju zalety ułatwiają im tą pracę. Po pierwsze mają silne połączenie do naszej duszy, do tego kim jesteśmy w środku. One zapoznały się z naszym wzorem życia i się do niego dopasowały. My jednak nie jesteśmy świadomi naszej drogi życia i co jakiś czas odbiegamy od zaplanowanego wzoru. Przewodnicy pomagają nam odnaleźć tą właściwą drogę. Ich szczególna ranga w życiu umożliwia im dostęp do boskiej wiedzy. Do tego mają zdolność każdego ducha (bez ciężaru ciała, którego posiadanie dla nas jest ważne), która umożliwia im bycie w kilku miejscach naraz. Oni mogą w świecie duchów odwiedzić osobę, którą bardzo dobrze znają i kochają i mimo tego mieć nas na oku.

Czy wyobrażacie sobie stado podglądaczy, którzy naśladują wasze ruchy przez co wgłębiają się do środka "intymnych" momentów, i przez to mogą was uspokoić. Oni nazywają się przewodnikami duszy, a nie przewodnikami ciała. Oni zajmują się naszą duszą, tylko i wyłączne naszą duszą. A te wszystkie funkcje ciała ich nie obchodzą. Również nie narzucają nam decyzji i nie pozbawiają wolnej woli. Najwyżej proponują nam kilka ścieżek i ostrzegają nas. Od początku jesteśmy uzgodnieni z nimi, że tu jesteśmy i, że się uczymy i rozwijamy, a oni wiedzą, że my tego nie potrafimy jeśli oni ciągle nas ostrzegają przed lekcjami, których my często chcemy.

Przewodnik duchowi dzieli nas na wiele rodzai, jeśli jesteśmy cicho i na nich słuchamy. Nie musimy się martwić jeśli kiedy ich nie słyszymy lub gdy nie odbieramy ich znaków. Tego typu doświadczenia są częste. W końcu odczujecie, że z innego powodu kroczycie nie tą ścieżką, którą powinniście, a później się dowiecie, że przez wypadek zmieniliście drogę.

I jeszcze wskazówka dla was: przewodnik duszy stara się pojąć wszystko dosłownie co do niego mówimy. Więc pamiętajcie w rozmowie z nim, nie używajcie żadnych sugestii czy aluzji, czy nawet czegoś innego. Przewodnik zazwyczaj odpowiada krótko i zwięźle. Więc jeśli teraz wiesz, że posiadasz ducha przewodnika, bo każdy z nas posiada, daj mu po prostu imię, by się z nim lepiej obchodzić. I pamiętaj zawsze o tym, Twój przewodnik jest zawsze dla Ciebie w pogotowiu.

Polecamy