Jesteś tutaj: Strona GłównaMagia

zabudowa balkonu Szczecin
Osoby zainteresowane szklaną zabudową tarasu balkonu lub loggi mogą umówić się na bezpłatny pomiar wykonany przez VGlass Szczecin Szkło Naszą Pasją
rower stacjonarny
Rower stacjonarny nordictrack
bachasport.pl
meblościanka do pokoju
modne nowoczesne meblościanki do salonu i pokoju dziennego sprawdź ofertę zamów wybraną meblościankę z dostawą w h

Magia

Śmiertelne Klątwy

Do szpitala w Oklahomie trafił właściciel nocnego klubu, Finis Ernest, dotknięty nagłym atakiem astmy. Niedługo został zwolniony, ale po upływie pół roku znowu znalazł się w szpitalu, tym razem cierpiał na konwulsje. Lekarze nie stwierdzili niczego i Finis wrócił do domu. Po dwóch dniach wrócił do szpitala w konającym stanie. Także z tego stanu udało mu się wyjść, ale częste i nagłe ataki wywołały u niego depresję.

Czytaj więcej...

Magia Runiczna

Runy są najstarszym europejskim pismem. Wg legendy podarował je ludziom bóg Odyn. Futhark to pełny rząd run, czyli nazwa runicznego alfabetu. Nazwa „Futhark” wywodzi się od pierwszych liter pierwszych 6 run (F-u-th-a-r-k). Z biegiem lat w europie powstawało wiele różnych runicznych alfabetów.

Czytaj więcej...

Magia Świec

Magia ŚwiecMagia świec jest jedną z najłatwiejszych sztuk, których można włożyć do kategorii magia. Nie potrzebujemy tu dużo przyrządów magicznych i można je łatwo nabyć w każdej drogerii, a są to świece. Można przyjąć, że w zasadzie każdy już próbował magię świec. Pomyśl sobie o swoich urodzinach, kiedy to zdmuchując świecę życzyłeś sobie coś z całych sił. Ta rutynowa czynność podczas urodzin również bazuje na 3 filarach magi, a mianowicie na koncentracji, wizualizacji i woli. Mówiąc inaczej: koncentruje się, aby zgasić świece jednym wydechem, przy tym wizualizuje sobie życzenie i ma nadzieję/wierzy/wie, że się spełni.

Czytaj więcej...

Polecamy