Jesteś tutaj: Strona GłównaUFO & USO

home office wdrożenie
Oferujemy wdrożenie Home Office w Twojej firmie.
pskomputer.pl

UFO & USO

Anglia: Niedoszła kolizja z UFO

Londyn (Anglia) – opublikowany raport śledczy brytyjskiego bezpieczeństwa lotniczego UK Airprox Board (UKAB) szczegółowo opisuje obserwację UFO przez pilota A320 w lipcu 2013 roku niedaleko lotniska Heathrow. Niezidentyfikowany obiekt pojawił się na tyle blisko maszyny, że pilot liczył się z natychmiastową kolizją i zwrócił się do drugiego pilota.

Czytaj więcej...

Kręgi w Zbożu

W latach osiemdziesiątych zaczęły się pojawiać kręgi wycięte w zbożu. Z czasem ich liczba stale rosła, wzory stawały się coraz bardziej złożone. Ludzie zadają sobie pytanie, czy jest to robota jakichś dowcipnisiów, UFO, a może cud natury?

Czytaj więcej...

Koszący Diabeł

Bower i Chorley od roku 1978 wycinali rzeczywiście setki kręgów, ale tylko na niewielkim obszarze południowej Anglii. Nie przyznali się do sfabrykowania któregokolwiek z kręgów znalezionych przed 1978 rokiem. Terence Meaden w książce The Circles Effect And Its Mysteries (Kręgi i ich tajemnice) opisuje zdarzenie, które miało miejsce w Anglii już w 1918 roku. Jednak tutaj rzecz tyczy się pola grochu, a nie pszenicy. Najważniejszym udokumentowanym przypadkiem tego typu jest historia "koszącego diabła" z 1678 roku.

Czytaj więcej...

Skomplikowane Piktogramy

W latach osiemdziesiątych zaczęły się pojawiać kręgi wycięte w zbożu - zwłaszcza w południowej Anglii, ale również w Australii, Nowej Zelandii, Argentynie, Brazylii, RPA, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Austrii, Niemczech, Szwecji, Związku Radzieckim, Japonii. Z roku na rok zjawisko to stawało się powszechniejsze i coraz bardziej złożone. Na początku lat osiemdziesiątych znajdowano wyłącznie kręgi o rozmiarach od średnicy koła wozu do średnicy areny cyrkowej. Czasem kręgi te układały się w bardzo ciekawe wzory.

Czytaj więcej...

Powstawanie Kręgów

Teorii co do powstawania tajemniczych i przedziwnych kręgów w zbożu jest wiele. Jedni uważają, że to przybysze z kosmosu pozostawiają swoje znaki na Ziemi, inni twierdzą, że to ludzie je robią, aby przyciągnąć turystów, i aby tworzyć historie o "zielonych" przybyszach z odległych (bądź bliskich) planet wszechświata. Przedstawiam kilka z tych teorii.

Czytaj więcej...

Zmowa Milczenia

W latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia rząd USA wspierał wiele badań ufologicznych. Wkrótce jednak okazało się, że oficjalnie badania dążyły raczej do negacji istnienia UFO, niż do wytworzenia obiektywnego obrazu tego zagadnienia. Oficjalnie mówi się (również w niemal wszystkich państwach europejskich), że UFO stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. Wyniki badań są zazwyczaj utrzymywane przez rządy w tajemnicy, zaś środki masowego przekazu i opinię publiczną karmią one niewiarygodnymi, zmyślonymi historiami.

Czytaj więcej...

Polecamy