Jesteś tutaj: Strona GłównaDuchyNawiedzone - USA

oświetlenie kościoła
span class f mar oświetlenie obiektów sakralnych to często poruszany temat przez współczesnych architektów a także księży którzy aby ich

Wszystkie potrzebne informacje na temat placówek ZUS w Rzeszowie dostępne na portalu informacyjnym. Sprawdź godziny otwarcia, lokalizacje placówek a także najnowsze aktualności.
zus-info.pl

Nawiedzone - USA

Najbardziej nawiedzone miejsca w Stanach Zjednoczonych Ameryki

Goldfield Hotel, Nevada

W Mieście Duchów Goldfield w Nevadzie, istnieje hotel, w którym podobno bardzo straszy - Hotet Goldfield. Miasto Goldfield powstało w roku jego odkrycia (1902 rok), w ciągu zaledwie kilku lat stało się największym miastem w Nevadzie , a wartą miliony dolarów rudę wydobywano z kopalni w okolicy. Podobnie jak w innych miastach, w których jedyną racją bytu było górnictwo, tak samo było w Goldfield. (...).

Czytaj więcej...

Children of the Grave

Children of The GraveW ciągu ostatniego wieku na terenach USA i Kanady istniało tysiące nieodnalezionych, ludzkich grobów. Groby, które mają swoją własną i tragiczną historię. Jest to historia o dzieciach, które popadły w zapomnienie, o dzieciach, które nigdzie nie są wspomniane. Przynajmniej dwie trzecie tych grobów należą do sierot. Pochodzenie większości tych dzieci jest po dziś dzień nieznane.

 

Czytaj więcej...

Polecamy